KOSMETICKÝ RITUÁL

DARPHIN PÉČE obsahuje :

UVÍTACÍ RITUÁL – digitopresuru obličeje (tlaková masáž) stimuluje energetické body, čímž dochází k uvolnění pleti, která pak lépe přijímá účinné látky, působí na vnitřní orgány a obnovuje energetickou rovnováhu duševní i tělesnou, uvolńuje stres a dodává pleti energii.
 
jemnou masáž chodidel teplými vlhkými ručníky, která uvolňuje a působí na energetické body
masáž trapézu a šíje nahřátými suchými ručníky, která uvolňuje a zbavuje stresu
 
KOMPLETNÍ PÉČE O OBLIČEJ A DEKOLT – odlíčení obličeje, analýza potřeb pleti, peeling, aplikace mocného séra, liftingová hloubková masáž, aplikace masky plus oční masky
 
FINÁLNÍ ZAVRŠENÍ  –  aplikace séra a krému na oční okolí, aplikace séra a krému na obličej.
Vaše pleť bude viditelně zklidněná, značně se zmírní známky pálení a přecitlivění, zvýší  se odolnost krevních kapilár a Vaše pleť bude sjednocena a dokonale posílena.
Péče o citlivou, křehkou a jemnou plet. Tato péče pleť okamžitě zklidňuje, vyhlazuje a redukuje zarudnutí, hydratuje a posiluje kožní bariéru.
90 minut 1500,-  až  1700,- Kč
Kosmetický rituál Darphin Immersive Experience je určené pro klientky s dehydrovanou pletí a pro pleť trpící pocitem pnutí. Pro rozjasněním hlubokou relaxaci.
90 min 1500,-  až  1700,- Kč
Kosmetický rituál Darphin Exquisite At Any Age – Dokonalá v každém věku je určené pro pleť, která potřebuje posílit a být efektivně chráněna proti předčasným projevům stárnutí. Díky velmi účinné liftingové masáži a produktům, určeným pro tuto péči, je plet viditelně vypnutá, svěží a posílená.
90 minut  1500,-  až  1700,- Kč
Pro klientky, jejichž pleť vykazuje známky stresu ( unavená, zašedlá, podrážděná pleť bez jasu a záře) pocit pnutí a nedostatek výživy.
Vyživuje, navrací pocit komfortu, okamžitě rozjasňuje a detoxikuje, zklidňuje a zbavuje stresu.
Díky nejčistším a nejvzácnějším esenciálním olejům z vetiveru,francouzské levandule, šalvěje, majoránky, pelargonie a mnoha dalších a díky zlaté mořské řase bude vaše pleť taková, že ji sama ani nepoznáte. Detoxikovaná, zářivá a napumpovaná tím nejlepším, co jí můžete dopřát. 
90 minut  1500,-  až  1800,- Kč